Biz Kimiz

GOMMER

Geniş ürün yelpazesiyle sektöre hizmet veren, üretim ve tecrübesiyle taban ihtiyacına hızlı cevap verecek lider bir işletme.

Misyon Vizyon

Misyonumuz; Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini üst seviyede karşılamak. Vizyonumuz; Sektör de öncü hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği taban firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

Kalite Politikamız

Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak kaliteli ve yaratıcı çözümler geliştirmek. Bu doğrultuda memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemektir.

Neler Yapıyoruz

Gommer olarak 2001 yilinda kauçuğun doğallığını bozmadan küçük bir ekiple üretime başladık. Araştırma ve geliştirmeye devam eden üretimimiz, yeni malzemeler ve yeni uygumalar ile devam ederek büyüyor. Şuan Türkiye ve diğer ülkelere kauçuk, poly, tpu ve eva taban satışlarımız mevcut. Sektörünün iz bırakan ayakkabıcıların tercih ettiği kalite ve konforda ki tabanlarımız satış öncesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetine büyük önem veriyor. Bugün dünyanın her yerine yüksek performanslı taban üretip satmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

Temel Değerlerimiz

Temel görevimizi gerçekleştirme tarzımız görevin kendisi kadar önemlidir.

Çalışanlarımız; gücümüzün kaynağıdır.Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını arttırmak hedefimizdir.Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “takım çalışması” gerçekleştirmek prensibimizdir. Ürün ve hizmetlerimiz; Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır.Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse , bizim de değerimiz o kadar artacaktır. Kazancımız; ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derece karşıladığının göstergesidir.Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kar.

Telefon Numaramız: +90 212 675 22 29 - 30 Email Adresimiz: info@gommer.com.tr

Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. İLETİŞİM