Biz Kimiz

GOMMER

Geniş ürün yelpazesiyle sektöre hizmet veren, üretim ve tecrübesiyle taban ihtiyacına hızlı cevap verecek lider bir işletme.

Misyon Vizyon

Misyonumuz; Ürün ve hizmet kalitemizi sürekli geliştirerek müşteri talep ve beklentilerini üst seviyede karşılamak. Vizyonumuz; Sektör de öncü hizmetinde örnek ve müşterinin ilk tercih ettiği taban firması olarak edindiği başarıyı kalıcı kılmak.

Kalite Politikamız

Müşteri gereksinimlerini göz önünde bulundurarak kaliteli ve yaratıcı çözümler geliştirmek. Bu doğrultuda memnuniyeti en üst düzeyde tutan bir yönetim yaklaşımı sergilemektir.

Neler Yapıyoruz

Gommer Sole olarak Türkiyenin lider markalarına neolit, kauçuk taban ve ökçe imalatı yapan üretici firmayız.

Değerlerimiz

Temel Değerlerimiz

Temel görevimizi gerçekleştirme tarzımız görevin kendisi kadar önemlidir.

Çalışanlarımız; gücümüzün kaynağıdır.Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını arttırmak hedefimizdir.Her alanda onların katılımlarını sağlayacak “takım çalışması” gerçekleştirmek prensibimizdir. Ürün ve hizmetlerimiz; Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır.Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse , bizim de değerimiz o kadar artacaktır. Kazancımız; ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derece karşıladığının göstergesidir.Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kar.

Telefon Numaramız: +90 212 675 22 29 - 30 Email Adresimiz: info@gommer.com.tr

Ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bizimle iletişime geçin. İLETİŞİM